Sopockie kolędowanie …

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Urzędzie Miasta, aby wspólnie śpiewać kolędy. W tym roku tematem przewodnim były kolędy narodów Unii Europejskiej. Wystąpili reprezentanci sopockich szkół, między innymi chór dziewczęcy z naszej „Dziewiątki” pod kierunkiem p. dyrektor Alicji Chachulskiej, który pięknie zaśpiewał angielską kolędę „God Rest Ye Merry Gentlemen”. Dziękujemy mamom: p. Kasi Rynkowskiej i p. Joasi Machlińskiej za pomoc w przygotowaniu zespołu i uszycie spódniczek 😛 . (zobacz film…)

no images were found

 

Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich …

 

Również dzisiaj w Gdyni odbył się Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich zorganizowany przez UKS „Omega” Gdynia i Gimnazjum nr 4 w Gdyni.
W zawodach wystąpiło 20 zespołów 3-osobowych z gdyńskich szkół podstawowych, w tym 2 zespoły z Sopotu – reprezentanci naszej szkoły.
I zespół: Jakub Burek Vc, Waldemar Wachol Vc i Eligiusz Wróbel IVc
II zespół: Mateusz Czecholiński VIb, Bartosz Machliński Vc i Mateusz Tesmer IVc zajęli w turnieju VI miejsce. W nagrodę otrzymali dyplomy, słodycze i puzzle. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

no images were found