Samorząd Uczniowski …

Opiekun 2014/2015: Michał Suchcicki

Plan pracy SU w roku szkolnym 2014/2015

Regulamin SU [plik do pobrania]

 SUW WYNIKU WYBORÓW 2014/2015  DO ZARZĄDU SU WESZLI UCZNIOWIE

Przewodniczący           – Szablewski Kacper .

Wiceprzewodnicząca  –   Pleczyńska Natalia  

Koordynator                –  Pniewski Jakub        

Skarbnik                      –  Filipkowska Magdalena

su1

 

Dnia 23 IX od godz. 8.15 do 11 30 trwały wybory do nowego zarządu samorządu uczniowskiego. Kandydaci po tygodniowej kampanii przedwyborczej, do której przygotowali się sumiennie wykonując plakaty i ulotki z inf. co chcą w szkole zrobić, zmienić, zostali zweryfikowani przez całą społeczność „ dziewiątki”. W tajnych wyborach wzięło udział prawie 100% uczniów kl. IV-VI , głosowali również nauczyciele. Komisja składająca się z 9 przedstawicieli klas po sprawdzeniu kart i przeliczeniu wszystkich głosów sporządziła protokół, i w obecności opiekuna przekazała wynik głosowania dyrekcji szkoły.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

Archiwum:

heart14 lutego 2014 r. "Walentynki"

Zabawa jest dobrą okazją do przełamania nieśmiałości czy samotności, a szkoła – miejscem gdzie rodzi się przyjaźń. Samorząd Uczniowski zaprosił do zabawy walentynkowej  wszystkich uczniów i nauczycieli. Od środy do piątku głosowaliśmy na najmilszą dziewczynę i chłopaka. Łącznie oddano 446 głosów. Działała poczta walentynkowa, były losy na „ Nie pytanie” i wróżby o przyjaźni. W piątek 14 lutego, podczas apelu, uczniowie klas V i VI zaprezentowali wiersze W. Szymborskiej, słowa piosenek  J. Kofty o przyjaźni. Najsympatyczniejsi uczniowie z największą liczba głosów otrzymali dyplomy i ananasy z serduszkami. Ogłoszono wyniki konkursu „ Mam talent” , wręczono dyplomy oraz słodkie upominki. Na koniec wybrańcy zaproszeni zostali do wspólnego zdjęcia.  

 

yesUwaga, rozpoczynamy akcję charytatywną "Dzieciaki kochają sopockie zwierzaki" 

Zbieramy karmę i koce dla psów i kotów z sopockiego schroniska. (wszystkie rzeczy przynosimy do biblioteki)

enlightenedOgłaszamy!

1. Konkurs plastyczno – literacki "Mój mały przyjaciel". Regulamin [plik do pobrania]

2. heart 13 – 14 lutego

– poczta walentynkowa

– wybory najmilszej Walentynki i najmilszego Walentego 

– los szczęścia na nie pytanie

– ogłoszenie konkursu "Mam talent".  

Opiekun: Jolanta Ratyńska 

winkW piątek 17.01.2014, przygotowany i przeprowadzony przez samorząd uczniowski konkurs „Mam Talent” zgromadził ponad pięćdziesięciu uczestników ze wszystkich klas.wink

Pierwsza tura dla klas I- III i druga dla klas IV –VI trwała łącznie cztery godziny.

Uczniowie występowali indywidualnie i grupowo. Nasi artyści śpiewali piosenki zespołów polskich i zagranicznych. Z dużym zainteresowaniem wysłuchaliśmy pięknych koncertów zagranych na pianinie, mini keyboardzie, klarnecie czy ukulele –  odmiana gitary. Obejrzeliśmy dwa piękne pokazy małych baletnic, pokazy tańca współczesnego, pokaz „Kata” i boksu. Brawo kochani! Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w lutym.  Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i życzymy ciekawych pomysłów na ferie zimowe! Do zobaczenia . 

yes1 (7)W czwartek 5.09. 2013 r. rozpoczął się Artloop Festiwal  Sopot. Z tej okazji Samorząd uczniowski zaprosił 17 osób z klas IV B, C oraz V A, V C na ciekawe zajęcia w terenie. Naszą salą lekcyjną był Plac Przyjaciół Sopotu oraz plaża. Podczas I części zajęć pani ornitolog Marta Ściborska opowiadała o przystosowaniu się ptaków do życia w przestrzeni miejskiej wśród gwaru ludzi i szumu samochodów. A lornetki i luneta, które otrzymaliśmy do obserwacji ptactwa pomocne były również przy identyfikacji statków na redzie. II część to warsztaty prowadzone przez projektantkę panią Maję Ratyńską, byłą uczennicę naszej szkoły. Zadaniem naszym było własnoręczne wykonanie ptaków oraz zwierząt morskich zamieszkujących Bałtyk przy wykorzystaniu zestawu foremek, odpadów biurowych czyli papierowych ścinek i wody. Zabawa była świetna. A piękna, słoneczna pogoda, pyszne lody i ciekawe zajęcia sprawiły, że do szkoły wracaliśmy w wyśmienitym nastroju.

Archiwum 2012/2013