Konkurs plastyczny „Anioły Świąteczne” …

W dniach od 15.11 br. do 12.12.br. odbył się Konkurs Plastyczny " Anioły świąteczne".

Celem Konkursu było rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych uczniów, promowanie talentów plastycznych przez umożliwienie prezentacji twórczości uczniów, wyrażanie nastroju i uczuć związanych ze Świętami Bożego Narodzenia przez formy przestrzenne – Anioły.

W Konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV, V i VI.

I Miejsce zajęli: Mateusz Tester z klasy IVc, Joanna Wdowiak z klasy Va i Jacek Golicki z klasy Vb.
II Miejsce zajęli: Paulina Szwajkowska z klasy IVc, Julia Rynkowska z klasy Va, Waldemar Warchol z klasy Vc, Julia Kełpińska z klasy VIa.
III miejsce zajęli: Kinga Susmarska z klasy IVc, Natalia Leżuchowska z klasy IVa, Bartosz Machliński z klasy Vc, Ivar Ledwożyw z klasy VIc.

Wyróżnienie otrzymali: Teresa Kruk z klasy IVc, Olga Wiszniewska z klasy IVc, Kamil Seń z klasy Vb i Piotr Grabowski z klasy Va.