Pomagamy zwierzętom w schronisku …

12 grudnia 2011 r. uczniowie klasy II B zakończyli i podsumowali jesienną akcję charytatywną pt. “ Pomagamy zwierzętom w schronisku”. W akcji wzięli udział wszyscy uczniowie oraz dwie koleżanki z klasy II C. Wspólnie zebraliśmy 65 kg karmy dla psów i kotów, koce, poduszki, różne tkaniny i cztery miski. Wszystkie dary przekazaliśmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sopocie. Jest to nasza trzecia zbiórka, ale nie ostatnia. Będziemy pomagać dalej. Uczniowie klasy II B wraz z wychowawcą B.Stanulewicz

Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe

12 grudnia 2011 r. w CSiR „U7” w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Bowlingowie trójmiejskich szkół podstawowych. Niestety na wyniki trzeba poczekać do stycznia. Trzymamy kciuki:)

Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Richert, Paulina Jakubiec, Natalia Celej, Natalia Bach, Weronika Chaberska, Mateusz Czecholińki, Mateusz Richert, Jędrzej Stańczewski, Błażej Rudziński, Michał Leśnik.

Wyniki: Gratulacje dla zespołu dziewcząt za zajęcie II miejsca i zakwalifikowanie się do Finału Wojewódzkiego [czytaj więcej …]