Rok: 2021

Więcej o: Nowy Rok 2022 !!!

Nowy Rok 2022 !!!

Kolejny rok za nami!

Cieszymy się, że jesteście z nami. Dziękujemy za każde dobre słowo, za uśmiech i współpracę. Przecież wszyscy razem tworzymy naszą „Dziewiąteczkę”.

Życzymy Wam kochane dzieciaczki i Waszym bliskim, niech to będzie wspaniały rok, pełen sukcesów i spełniających się marzeń, dobrze postawionych celów i konsekwentnej ich realizacji.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy naszej szkoły.

Więcej o: Ozdoby choinkowe

Ozdoby choinkowe

W szkolnej świetlicy praca wre na okrągło i jak zawsze wiele się dzieje. Tym razem uczniowie pod okiem nauczycieli wykonywali piękne ozdoby choinkowe i dekoracje ścienne. Brawo:)

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Więcej o: Mikołajki w 4c

Mikołajki w 4c

Tak świętowaliśmy nasze, klasowe mikołajki. Było super. Nie obyło się bez degustacji słodkości i wizyty szkolnych śnieżynek 🎅🏻🎄
1 komentarz
Lubię to!

Więcej o: Dzień Wolontariusza

Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – celem obchodów jest wyrażenie uznania dla pracy wolontariuszy, którzy na co dzień angażują się w działania na rzecz innych. W tym szczególnym dniu składamy wszystkim Wolontariuszom z naszej społeczności serdeczne życzenia, aby Wasza działalność na rzecz dobra wspólnego była źródłem radości i dumy oraz aby nie zabrakło Wam nigdy energii i pasji. Życzymy Wam wielu sukcesów i wspaniałych doświadczeń w pomaganiu.

Więcej o: Dzień Myszki Miki

Dzień Myszki Miki

18. listopada celebrowany jest ten wyjątkowy dzień – Dzień Myszki Miki czyli Mickey Mouse Day. Wiemy, że świat oszalał na jej punkcie. Warto też wspomnieć, że Myszka Miki jest pierwszą animowaną postacią, która doczekała się gwiazdy w Alei Gwiazd Hollywood. Jako społeczność naszej szkoły chcemy się włączyć w obchody tego radosnego święta. Musieliśmy jednak zaktualizować datę z uwagi na egzaminy próbne ósmoklasistów i w naszej szkole ten dzień będziemy obchodzić w piątek, 19. listopada br. Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do ubrania się tego dnia w stroje z wizerunkiem Myszki Miki, przyniesienie gadżetów, maskotek i jakichkolwiek drobiazgów związanych z bohaterką dnia. Koniecznie obejrzyjcie pierwszy animowany film dźwiękowy z Myszką Miki, który premierę miał 18. listopada 1928r. https://www.youtube.com/watch?v=BBgghnQF6E4

Więcej o: Pożegnanie Pani Wiesławy Rozwadowskiej

Pożegnanie Pani Wiesławy Rozwadowskiej

„20 lutego 1978 o godz. 8. 00 odbyło się uroczyste otwarcie szkoły i rozpoczęcie zajęć lekcyjnych. Pierwszym dyrektorem została pani mgr Danuta Ganczewska, a wicedyrektorem Władysław Kaczmarek. Pierwszymi nauczycielami „Dziewiątki” byli: Jadwiga Szajder, Anna Poznańska, Alina Malec, Anna Szczepańska, Krystyna Błeszyńska, Grażyna Zimna, Ewa Świdczak, pedagog szkolny p. Wiesława Rozwadowska, pierwsza woźną p. I. Groszewska, a pierwsza szefowa kuchni p. R. Śliwińska”. W latach 1985-1997 dyrektorem szkoły był pan Andrzej Szczepański, wicedyrektorzy to pani Alicja Dawidowska, Halina Hresiukiewicz, Władysław Kaczmarek, Alina Berbeka, Wiesława Rozwadowska, Wanda Trocińska.(tekst zaczerpnięty z wpisu o historii szkoły).

ŻEGNAJ WIESIU (*)(*)(*)

Więcej o: 1/2 finału wojewódzkiego – koszykówka 3X3

1/2 finału wojewódzkiego – koszykówka 3X3

Miło mi poinformować, że nasze dziewczynki (Maja, Tereska i Klara) zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego w Igrzyskach Dzieci – Koszykówka 3×3
Dziewczynki! gratulujemy i trzymamy kciuki

Więcej o: Pasowanie na ucznia

Transmisja na żywo z uroczystości

Dzisiejszy dzień był dla uczniów klas pierwszych jednym z najważniejszych dni w szkole. Uroczystość pasowania na ucznia zgromadziła wiele osób: naszych najmłodszych, nauczycieli, przejętych rodziców i dziadków a także Pana Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego. Tego dnia nasi milusińscy zostali przyjęci do społeczności „dziewiąteczki”. Pasowania na ucznia dokonała Pani dyrektor szkoły. Po pasowaniu odbyło się uroczyste złożenie ślubowania przez nowo mianowanych uczniów i ich rodziców.
Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali upominki oraz plecaki z rąk Prezydenta miasta.