Dzień Myszki Miki

18. listopada celebrowany jest ten wyjątkowy dzień – Dzień Myszki Miki czyli Mickey Mouse Day. Wiemy, że świat oszalał na jej punkcie. Warto też wspomnieć, że Myszka Miki jest pierwszą animowaną postacią, która doczekała się gwiazdy w Alei Gwiazd Hollywood. Jako społeczność naszej szkoły chcemy się włączyć w obchody tego radosnego święta. Musieliśmy jednak zaktualizować datę z uwagi na egzaminy próbne ósmoklasistów i w naszej szkole ten dzień będziemy obchodzić w piątek, 19. listopada br. Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do ubrania się tego dnia w stroje z wizerunkiem Myszki Miki, przyniesienie gadżetów, maskotek i jakichkolwiek drobiazgów związanych z bohaterką dnia. Koniecznie obejrzyjcie pierwszy animowany film dźwiękowy z Myszką Miki, który premierę miał 18. listopada 1928r. https://www.youtube.com/watch?v=BBgghnQF6E4