Pożegnanie Pani Wiesławy Rozwadowskiej

„20 lutego 1978 o godz. 8. 00 odbyło się uroczyste otwarcie szkoły i rozpoczęcie zajęć lekcyjnych. Pierwszym dyrektorem została pani mgr Danuta Ganczewska, a wicedyrektorem Władysław Kaczmarek. Pierwszymi nauczycielami „Dziewiątki” byli: Jadwiga Szajder, Anna Poznańska, Alina Malec, Anna Szczepańska, Krystyna Błeszyńska, Grażyna Zimna, Ewa Świdczak, pedagog szkolny p. Wiesława Rozwadowska, pierwsza woźną p. I. Groszewska, a pierwsza szefowa kuchni p. R. Śliwińska”. W latach 1985-1997 dyrektorem szkoły był pan Andrzej Szczepański, wicedyrektorzy to pani Alicja Dawidowska, Halina Hresiukiewicz, Władysław Kaczmarek, Alina Berbeka, Wiesława Rozwadowska, Wanda Trocińska.(tekst zaczerpnięty z wpisu o historii szkoły).

ŻEGNAJ WIESIU (*)(*)(*)