Zawody LA …

W niedzielę 16.02 2014 uczniowie naszej szkoły: Zuzia Sówka Sowińska, Zuzia Gwiazdowska, Zuzia Maźniewska, Basia Szczucka, Kalina Galińska, Elek Wróbel, Antoś Ruciński, Filip Własów, Szymon Bittner i Kacper Obarski wzięli udział w Wyścigu Sztafet Szkół Podstawowych w Ergo Arenie. Zawody promowały zbliżające się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. W wyścigach wystartowali zawodnicy z sześciu szkół (5 z Sopotu i 1 z Gdańska). Uczniowie z naszej szkoły okazali się najszybsi, zajęli I miejsce. W nagrodę dostali medale, bilety na Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce i dla szkoły ogromny puchar. Zwycięzców dekorował Szymon Ziółkowski, mistrz świata w Lekkoatletyce i prezydent Sopotu, pan Jacek Karnowski. Serdecznie Gratulujemy !