Zawody LA …

20.02.2014 w Ergo arenie odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych i gimnazjów promujące zbliżające się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. W zawodach brali udział uczniowie z sześciu szkół podstawowych i trzech gimnazjów. Dzieci miały okazję rywalizować na obiektach przygotowanych dla najlepszych zawodników świata. Każdy uczestnik zawodów otrzymał bilety na Halowe Mistrzostwa Polski. Nasze uczennice z klasy VI c: Zuzia Sówka- Sowińska w skoku w dal i Basia Szczucka w biegu na 200 m zajęły I miejsca i otrzymały złote medale z rąk prezydenta Sopotu, pana Jacka Karnowskiego. Gratulacje! Dzięki Zuzi i Basi nasza szkoła uplasowała się na trzecim miejscu w klasyfikacji medalowej.