Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska …

16 września, na naszym boisku „Orlik”, sopocki MOSiR zorganizował Turniej piłki nożnej „O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA”.
Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych / 10-11 lat i 12 – 13 lat / systemem
„każdy z każdym” i zgromadził młodych adeptów piłki nożnej z sopockich szkól i klubów.
Razem wystartowało ponad 100 zawodników. Zwycięzcy reprezentować będą Sopot w turnieju wojewódzkim.
Uroczystego zakończenia Turnieju i wręczenia nagród dokonał Prezydent Sopotu Jacek Karnowski w towarzystwie Dyrektora MOSiR w Sopocie Marcina Wargina i przedstawiciela Wydziału Kultury UM w Sopocie Jacka Podgórskiego.

W kat. 10 – 11 lat zwycięstwo odnieśli zawodnicy UKS Orlik, wśród których jest większość naszych uczniów.
W kat. 12 – 13 lat o zwycięstwie zadecydowała ilość bramek, gdyż zawodnicy UKS Sopot, podobnie jak i nasi zdobyli 10 pkt. Zwyciężył zespół UKS Sopot (choć i tu było gro zawodników naszej szkoły).

Gratulacje !!!