Szkolny Turniej Mini Siatkówki /”2”/ …

23 listopada 2015 r. odbył się Szkolny Turniej Mini Siatkówki /”2”/. Do gry zgłosiło się osiem drużyn: Ola Skowrońska, Klaudia Jędrzejczak; Kacper Nurek, Oliwier Gacki; Marta Myszewska, Emilia Elwart; Krystian Żukowski, Grzegorz Macioch; Oliwier Szulc, Mikołaj Wiszniewski; Ola Radomska, Martyna Maliszewska; Oliwia Chudzik, Weronika Cyran; Natalia Gozdek, Maks Łopatyński de Slepowron. Spotkanie rozegrano systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce zajęli:  Krystian Żukowski, Grzegorz Macioch; drugie: Kacper Nurek, Oliwier Gacki, trzecie: Marta Myszewska, Emilia Elwart. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale i prezenty od Pana Marka Rostka, który od wielu lat z nami współpracuje. Dziękujemy.