Wycieczka do Porzecza

W poniedziałek 20 października dwie klasy szóste (6a i 6b) pod opieką pań: Barbary Wichowskiej, Anny Żywiałowskiej i Grażyny Koniarek wyruszyły do Porzecza w poszukiwaniu przygód. Schronisko „Łowców przygód” położone jest w przepięknej Dolinie Paraszyńskiej, porośniętej lasem bukowo-sosnowym. Teraz o tej porze wyjątkowo malowniczej. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, przywitała nas grupa wyszkolonych instruktorów: Nosek, Długi, Marcin i Ajax, którzy od tego momentu stali się opiekunami naszej grupy. Przygotowali dla nas moc atrakcji,  tak że nie było czasu na nudę. A program był „bogaty”. Były zabawy w lesie, nocne podchody, wspinaczki na linach, ognisko z pieczeniem kiełbasek, spotkanie z psami zaprzęgowymi rasy husky, łucznictwo i zabawy w świetlicy. Pani, która zajmowała się przygotowywaniem posiłków, dbała o to, by nikt nie wyszedł głodny ze stołówki. W menu, każdy mógł znaleźć coś pysznego dla siebie. We wtorek, gdy przyszedł czas wyjazdu, zrobiło się trochę smutno, że trzeba opuścić to piękne miejsce i wracać do domu. Szkoda, … może innym razem przyjedziemy tu na dłużej:)


[więcej zdjęć …]