Wojewódzki Konkurs Historyczny

Dnia 24 lutego w naszej szkole miały miejsce rejonowe eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Polacy na frontach II wojny światowej”. Zmagania konkursowe otworzyła ekspozycja : „Generał Sikorski był jak skała”. Na tablicy przedstawiono artykuły i fotografie dotyczące Patrona.

1 1 (1) 1 (2)

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Polacy na frontach II wojny światowej” ma już IV edycję. Początkowo brały w nim udział szkoły mające za patronów wybitnych dowódców z II wojny światowej, obecnie do konkursu zgłasza się coraz więcej szkół z województwa pomorskiego zainteresowanych tym okresem historycznym. Wszystkim uczestnikom życzymy doskonałych wyników i oczywiście zakwalifikowania się do finału!

Konkurs (3) Konkurs (7) Konkurs (11) Konkurs (12)

[Więcej zdjęć w albumie …]