Wielki sukces naszej szkoły….

W tym roku szkolnym mamy szczególne powody do radości, ponieważ nasi szóstoklasiści „błysnęli” na sprawdzianie kończącym szkołę podstawową. Sopockie szkoły  zajęły pierwsze miejsce w województwie pomorskim, z wynikiem 30,02 pkt, natomiast wśród sopockich publicznych szkół podstawowych „Dziewiątka” uzyskała najlepszy wynik: 32,41 pkt. Tylko   5% szkól w województwie może się pochwalić takim rezultatem. Wielu uczniów uzyskało znakomity wynik ponad 30 punktów. Do „najlepszych z najlepszych” należą: Stanisław Kołodziejski – 38 pkt, Karolina Kubicka – 39 pkt, Maja Kuchta – 38 pkt, Natalia Leżuchowska – 40 pkt, Jan Morozowski – 38 pkt, Kinga Susmarska – 40 pkt, Iga Szewczyk – 38 pkt, Paulina Szwajkowska – 39 pkt, Olga Wiszniewska – 39 pkt, Filip Własów – 38 pkt, Eligiusz Wróbel – 38 pkt, Kalina Galińska – 37 pkt, Zuzanna Sówka –Sowińska  – 37 pkt, Mamy też dwóch laureatów wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu matematycznego dla szkół podstawowych: Kacpra Krzywickiego i Antoniego Rucińskiego.

Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom tak pięknego wyniku smiley

Jeszcze raz przypominamy te chwile….