Wielki Festyn „Brodwino od Nowa”

Dzisiaj na Osiedlu “Brodwino” w Sopocie odbył się Wielki Festyn “Brodwino od Nowa”. Organizatorami Festynu były: Szkoła Podstawowa nr 9, Przedszkole nr 12, Stowarzyszenie Twórcze i Edukacyjne „Wyspa”, Stowarzyszenie „Na drodze Ekspresji” przy wsparciu Stowarzyszenia „Meander”, Centrum Wolontariatu w Sopocie. Impreza miała charakter edukacyjny i integracyjny. W godzinach 11.00 – 16.00 boisko leżące obok Szkoły Podstawowej nr 9 licznie odwiedzili mieszkańcy osiedla wraz ze swoimi pociechami. Mogli oni obejrzeć występy dzieci z Przedszkola nr 12, koncert bębniarzy, pokazy doświadczeń i eksperymentów uczniów z SP9 oraz inne atrakcje do których należał niewątpliwie pokaz sprawności jednostki Zawodowej Straży Pożarnej z Sopotu (podziękowania dla mł. bryg. Adama Polakowskiego za okazaną pomoc !!). Jednocześnie przez cały czas czynne były stanowiska eksperymentalne Stowarzyszenia Twórczego i Edukacyjnego „Wyspa”, Stowarzyszenia „Meander” i wiele innych. Zainteresowanie, jakim cieszyła się impreza pozwala myśleć o wpisaniu jej na stałe w krajobraz Brodwina. Organizatorzy jeszcze raz dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia Festynu za okazane zaangażowanie i udzielone wsparcie.

plak

 

 

 

Patronat, organizatorzy i sponsorzyplik do pobrania

Program imprezyplik do pobrania

Zapraszam do galerii zdjęć – zobacz