„ Terapia nie musi być nudna” …

Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 9 i Szkoły Podstawowej nr 8 w Sopocie zapraszają na spotkanie wszystkich nauczycieli, którzy zainteresowani są danym tematem. Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia 2013 r. w godzinach 13:00 – 15:00 w Szkole Podstawowej z Oddz. Integracyjnymi nr 9 w Sopocie
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane i omówione gry towarzyskie: Dobble, Unikat, Jungle Speed, Sylabowe domino, 5 sekund, Geniusz oraz jak grać w nie z naszym uczniem. Poznamy walory terapeutyczne wybranych gier towarzyskich, pomyślimy i omówimy możliwości innego wykorzystania gier dla osiągnięcia jeszcze  lepszych efektów w pracy terapeutycznej z uczniem. Zapewniamy dobrą zabawę przy wspólnej grze, kawę i herbatę oraz wystawimy zaświadczenie na życzenie uczestnika. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy na stronę www.pedagog.edu.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 664 157 884; 508 334 618 [zobacz więcej].