Szkolny Turniej Mini Siatkówki „2”

Dnia 22.01.2013 w naszej szkole odbył się Turniej Mini Siatkówki "2" zorganizowany przez Barbarę Omieczyńską przy współpracy z Klubem Kamionka Sopot. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły i szkoły autonomicznej. Zawodnicy dzielnie walczyli, była radość ze zwycięstwa i gorycz porażki. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęły Ola Danielak i Patrycja Walkiewicz z kl.VIc, II – Zuzia Gwiazdowska i Martyna Koprowska z kl.Vc, a III – Maja Hartung i Zosia Gajewska z ze szkoły autonomicznej. W kategorii chłopców I miejsce zajęli goście – Bruno Płoszyński i Nikodem Górski, II – Bartek Machliński i Kuba Olszewski, a III – Elek Wrobel i Filip Własów z kl.Vc. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, bo czeka nas jeszcze wiele turniejów z mini siatkówki w tym roku szkolnym.