Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich …

Tegoroczne święto książki obchodziliśmy w piątek 24 IV pod hasłem „ Biesiada literacka”. Nasze spotkanie miało na celu promocję czytelnictwa i utrwalenie wiadomości o  własności intelektualnej, a tym samym o prawach autorskich. Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich przygotowany przez bibliotekę szkolną i nauczycieli j. polskiego był okazją do dobrej zabawy, współzawodnictwa  i  sprawdzenia  swoich  umiejętności  pracy w grupie. Gratulujemy  wszystkim  45 uczestnikom z dziewięciu  drużyn, które dzielnie walczyły zmagając się z pytaniami i zadaniami o różnym stopniu trudności. Nauczycielom dziękujemy za trzymanie kciuków, a uczniom  za kibicowanie swoim koleżankom i kolegom.Ogłoszenie wyników i rozdanie dyplomów nastąpi podczas apelu z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja.