Sprawdziany …

Uwaga, ważne dla szóstoklasistów !!!

4 KWIETNIA (w czwartek) w dniu sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej spotykamy się na II piętrze o godzinie 8 30.

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY CZYLI BIAŁA BLUZKA ( KOSZULA ) I KAMIZELKA

Na sprawdzian należy przynieść: legitymację szkolną, czarny długopis, ołówek oraz przyrządy geometryczne. Na salę nie można wnosić żadnych maskotek ani telefonów komórkowych. Życzymy Wam powodzenia i trzymamy za Was kciuki !!!

4 kwietnia 2013 r. ze względu na sprawdzian  klas szóstych jest dla uczniów klas I – V dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica szkolna i stołówka funkcjonują normalnie.

W dniu 5 kwietnia uczniowie klas 4 i 5  piszą próbny sprawdzian kompetencji o godz. 8.00 a po sprawdzianie, czyli od 3 godz. lekcyjnej zajęcia odbywać się  będą wg planu. Uczniowie klas 1 – 3  w piątek mają lekcje wg stałego planu.