Spotkanie autorskie …

W dniu 25.01.2012 uczniowie klas IV i V udali się na spotkanie autorskie z Panią Dorotą Wieczorek, autorki bestsellerowej ostatnio powieści „Dotyk Mroku”, które odbyło się w Filii Gdańskiej WiMBP, przy ul. Mariackiej w Gdańsku. Pani Dorota najpierw opowiedziała o sobie, o swojej drodze literackiej, o swoich inspiracjach, a następnie poprosiła przybyłych czytelników o pomysły i pytania dotyczące fabuły kolejnych tomów i losów bohaterów. Pod koniec spotkania został rozpisany konkurs na tytuły następnych części, które mają być kontynuacją „Dotyku Mroku”. Naszą udaną literacką eskapadę (której dodatkową atrakcją okazał pierwszy w tym roku PRAWDZIWY śnieg 🙂 ) zakończyliśmy krótkim spacerkiem po Gdańsku i powrotem do szkoły.Paweł Rozwadowski (biblioteka)