Pożegnanie klas szóstych – rozdanie świadectw

Jeszcze jesteście uczniami tej szkoły. Za chwilę otrzymacie świadectwa ukończenia klasy szóstej i staniecie się absolwentami. Nadszedł czas rozstania, wspomnień i podsumowań. Nadszedł dzień, kiedy przyszło nam się pożegnać. Minęło sześć lat, podczas których dorastaliście w tych murach i stawaliście się młodzieżą.
Tu przeżywaliście swoje pierwsze przyjaźnie, sukcesy i porażki. Tu zdobywaliście wiedzę o otaczającym Was świecie. Mamy nadzieję, że będziecie ją pielęgnować i rozwijać w dalszej wędrówce do dorosłości.
Życzymy Wam pomyślności i sukcesów w kolejnym etapie Waszego życia, który właśnie teraz się rozpoczyna. Mamy nadzieję, że pamięć o naszej szkole zostanie w Waszych sercach na długo i często będziecie wracać myślami do spędzonych tu lat.

2009-06-18_apel (39) 2009-06-18_apel (114) 2009-06-18_apel (138)

[Więcej zdjęć …]