Pożegnanie klas ósmych

Osiem lat minęło, jak jeden dzień…

Kochani! Klasy ósme żegnały szkołę fantastycznym balem. Pierwszy raz od czasu pandemii uczniowie mogli pobawić się wspólnie i odreagować stres minionych egzaminów. To było wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem. Dopracowany polonez, który został odtańczony tuż na wstępie, piękne dekoracje, suto zastawione stoły, które uginały się pod różnorodnością przekąsek, wreszcie doskonała muzyka serwowana przez profesjonalnego DJ’a i fotobudka, która była taką wisienką na torcie. To była świetna zabawa dla wszystkich i z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych absolwentów! Zdjęcia do nas spływają, więc czekajcie proszę cierpliwie na aktualizację tego postu.o, jak jeden dzień…

https://photos.google.com/share/AF1QipOYgALoECfHWxy8RITK36vAMIYWyFiztkQGowp5KTHBvekkfUwfbxj1UbLXpS8-rg/photo/AF1QipOECi8j6zxmFSkqzEba_jcJXonfaxpfy-7KGy4x?key=YjhMVURPRVVxc0tDV1ZuLTVMNFBabURpVFRQQWJB