No, nareszcie! 🙂
Po długim oczekiwaniu możemy wszyscy zajrzeć na nową stronę www naszej szkoły. Znajdują się na niej podstawowe informacje o jej historii i dniu dzisiejszym. Zawiera bogatą galerię zdjęć ilustrujących nasze codzienne szkolne życie wykonanych profesjonalnie przez p. Jarosława Osińskiego (serdecznie dziękujemy). Mimo, że nie wszystkie dane zostały wprowadzone zdecydowaliśmy się na start w dniu dzisiejszym – i nie jest to prima aprilis!! Będziemy sukcesywnie uzupełniać istniejące braki.
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby ją współtworzyć, aby przekazywali materiały administratorowi, adres e-mail: koniarek(at)sp9.pl Tylko „żywa” strona internetowa jest dobrym źródłem informacji. W SP9 wiele się dzieje. Niech to będzie widać.
Czekamy na uwagi i komentarze, które będą nam pomocne w pracach nad dalszym rozwojem strony.