Olimpiada umiejętności „Tropiciele”…

Uczniowie klasy III c zostali finalistami Olimpiady umiejętności „Tropiciele”, zorganizowanej przez wyd. WSiP.
Do testu eliminacyjnego przystąpiło 478 Drużyn z całej Polski. Na etapie przygotowań uczniowie mogli pokazać, jak potrafią łączyć wiedzę z umiejętnościami praktycznymi. Na osiągnięty wynik składały się starania wszystkich członków sześcioosobowej Drużyny wyłonionej przez nauczyciela.
  Do trzech imprez finałowych zakwalifikowało się 36 najlepszych drużyn. Trzy wielkie finały – imprezy plenerowe odbędą się w Sopocie, Krakowie i Poznaniu. Drużyna z naszej szkoły „Bursztynki” w składzie: Victoria Flis, Natalia Pleczyńska, Mikołaj Narkiewicz, Sebastian Śliwiński, Michał Dąbrowski i Jan Łaz została zaproszona do finału, który odbędzie się 12 czerwca 2012 w Sopocie. Za organizację, przebieg, przygotowanie zespołu oraz mobilizację do walki, odpowiedzialna wychowawczyni Katarzyna Sierszyńska.