Ogłoszenie …

Szanowni Państwo,
Jutro, 24 marca 2015 r. sopockie siatkarki wkraczają w decydującą fazę sezonu. Po sukcesie w rozgrywkach Pucharu Polski nadchodzi czas decydujących rozstrzygnięć w Orlen Lidze i Pucharze CEV. W najbliższym spotkaniu w ERGO Arenie zawodniczki PGE ATOMU Trefla Sopot podejmować będą Galatasaray Daikin Stambuł w ramach półfinału europejskich rozgrywek CEV.

Na poniższe spotkanie mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z podopiecznymi w ramach oferty biletowej dla szkolnych grup zorganizowanych. Poniżej przedstawiamy warunki oferty dla szkół.

PGE ATOM TREFL SOPOT GALATASARAY DAIKIN STAMBUŁ 24.03.2015 (wtorek), godz. 18.00

* Nasza szkoła wyszła z propozycją zorganizowania grupy (przynajmniej 10 osobowej) składającej się z dzieci biorących udział w zawodach szkolnych i międzyszkolnych. Dla nich bilety będą za darmo.

* Warunkiem jest dowiezienie dziecka na godz. 17.45 do Ergo Areny i odebranie dziecka osobiście po zakończonym spotkaniu. Dzieci na czas meczu mają zapewnioną opiekę nauczyciela.

* Osoby zainteresowane powyższą propozycją proszone są o zgłoszenie się do godz. 10.00, do sekretariatu szkoły.

* Dla pozostałych chętnych bilety: dla uczniów 2 zł, rodziców/opiekunów 17 zł.