Mikołajki w krainie bajek

Dnia 5 grudnia 2016 r. odwiedził nas Święty Mikołaj. W spotkaniu z Mikołajem wzięli udział wszyscy uczniowie klas młodszych, wychowawcy, nauczyciele uczący w tych klasach oraz rodzice. Dzieci z klasy 3a, wraz ze swoimi Paniami – Barbarą Stanulewicz i Jolantą Rybińską, przygotowały mikołajkowy apel porządkowy pt. „Mikołajki w krainie bajek”. Pojawiły się postacie Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki, Smoka Wawelskiego, Kota w butach. Pani Katarzyna Najman opowiedziała o legendzie Świętego Mikołaja. Wkrótce potem pojawił się najważniejszy Gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci entuzjastycznie przywitały Go rymowanką. Po krótkiej rozmowie z dziećmi Święty Mikołaj obdarował wszystkich uczniów niespodziankami. Wydarzenie to dało nam wszystkim dużo radości. Bardzo dziękujemy Świętemu Mikołajowi oraz organizatorom tego spotkania. Do zobaczenia za rok!