„Małe Atelier” …

Zapraszamy dzieci oraz młodzież do Studia Aktorskiego „Małe Atelier”, działającego przy Teatrze Atelier w Sopocie. Studio realizuje projekt muzyczno-aktorski „Osiecka Dzieciom i Młodzieży”, którego finał odbędzie się podczas Lata Teatralnego Sopot' 2015 na deskach Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

Celem studia muzyczno- aktorskiego „Małe Atelier” jest rozpowszechnianie twórczości Agnieszki Osieckiej wśród dzieci i młodzieży, oraz stworzenie spektaklu opartego na wybranych piosenkach Agnieszki Osieckiej. Spektakl zbudowany jest na podstawie tekstu pt. „Biały Klaun” Damir Milos, to opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, własnego „JA”. Zajęcia obejmują: elementarne zadania aktorskie, praca nad rolą, wiersz, ekspresja ruchowa, choreografia, piosenka, emisja głosu.

Godziny zajęć: 12:30-15:30. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w niedzielę.

Miejsce: 3 LO im . Agnieszka Osieckiej Ul. Kolberga 15, Sopot. Koszt zajęć: 180zł (miesięcznie). Najbliższe spotkania to : 2, 16, 23 /11/2014.

Prowadzący: Anna Salamon – Kalinowska – warsztat aktorski, wokalny, Katarzyna Ustowska – warsztat taneczny. Zapraszamysmiley