Konkurs literacko-plastyczny

W grudniu został rozstrzygnięty konkurs literacko-plastyczny „Wiersz Herberta”. Konkurs związany był z obchodami Roku Herberta. Mottem Roku jest cytat „We mnie jest płomień, który myśli” pochodzący z wiersza „Napis”.

Konkurs literacko-plastyczny Konkurs literacko-plastyczny (1) Konkurs literacko-plastyczny (3) Konkurs literacko-plastyczny (6)

[Więcej zdjęć …]

Wyniki konkursu:
klasy IV
I miejsce klasa IVc
II miejsce klasy IVa i IVb

klasy V
I miejsce klasa Va
II miejsce klasa Vb
III miejsce klasa Vc

klasy VI
I miejsce klasa VIb
II miejsce klasa VIc
III miejsce klasa VIa

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpus”

Jesienią 20 uczniów klas szóstych wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z historii „Olimpus”. Wyniki naszych uczniów są zadowalające, ponieważ na 1182 uczestników Zuzia Szewczyk, uczennica klasy VI b, zajęła 9 miejsce! Pozostali uczniowie zajęli miejsca od 13 do 30. Wszystkim gratulujemy! 😀

Zuzia