Konkurs fotograficzny

Listopadowa edycja konkursu fotograficznego dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim, którzy wysłali zdjęcia, ale również tym, którzy na nie głosowali. Zdecydowanym zwycięzcą okazało się zdjęcie Łucji z klasy 6B. Dziękujemy również Ali, Adamowi, Uli, Agacie, Paulinie, Lilce, Marysi i Zosi. Wasze zdjęcia również są znakomite i zasługują na uznanie. Od wczoraj ruszyła kolejna edycja konkursu. Tym razem tematem przewodnim jest świąteczny Sopot. Możecie zrobić ciekawe zdjęcie miejskim iluminacjom, ozdobom świątecznym w przestrzeni publicznej, ale również sfotografować swój balkon, taras udekorowany przez Was na ten świąteczny czas. Czekamy na aktywność WSZYSTKICH uczniów, tych małych i tych dużych! Każdy może wziąć udział w konkursie i pokazać nam ciekawe oblicze świątecznego Sopotu. Na prace czekamy do 20 grudnia! Przypomnijcie sobie regulamin, który jest w poście poniżej! Prace prosimy wysyłać na adres:
p. Karoliny Jankowskiej: jankowska_k@onet.pl
lub p. Małgorzaty Pietruszewskiej Fulary: salma@o2.pl
Tytuł wiadomości: KONKURS FOTOGRAFICZNY, miesiąc, imię i nazwisko, klasa. Czekamy na nowe zdjęcia, a tymczasem raz jeszcze gratulujemy Łucji 🙂

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, na zewnątrz, tekst i przyroda
Obraz może zawierać: choinka, noc i na zewnątrz