Konkurs Cheerleaders …

cheerDzisiaj o godz. 10.00. w sali gimnastycznej odbył się II Szkolny Konkurs Cheerleaders. Wystąpiły trzy drużyny: klasę I a reprezentowały: Natalia Leżuchowska, Ola Dąbrowska, Kinga Kreft, Nina Jareczko, Maja Kuchta, Karolina Kubicka, Julia Meyer, Ania Kukułka, Zuzia Klonowska, Pola Dzitkowska; klasę II c: Ines Bistram, Patrycja Walkiewicz, Ola Danielak; klasę V c: Patrycja Pyszka, Marta Olszewska, Angelika Szczygielska. W komisji sędziowskiej zasiedli: p. Alicja Chachulska, p. Barbara Omieczyńska, ks. Zbigniew Zachara. O końcowej klasyfikacji drużyn zadecydował werdykt sędziowski oraz publiczność.
I miejsce zajęły dziewczynki z klasy II c, II miejsce – klasa I a, III miejsce – klasa V c. Dyplomy oraz upominki wręczyła p. dyrektor Barbara Wichowska oraz Grażyna Koniarek. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom i kibicom dziękujemy za przybycie i dopingowanie drużynom.

KOMUNIKAT

Zawodniczki biorące udział w turnieju będą reprezentowały szkołę 23 maja (sobota)podczas festynu z okazji 30 – lecia szkoły, oraz 31 maja na festynie parafialnym.

min_cheerleaders_2009 (111) min_cheerleaders_2009 (142) min_cheerleaders_2009 (101) min_cheerleaders_2009 (25)

[Zobacz więcej …]