Sopocki informator edukacyjny – zbiór najważniejszych informacji o nauce, edukacji w kraju i w Sopocie

Drodzy Uczniowie,
cieszymy się, że zamieszkaliście w naszym pięknym mieście i wiążecie z nim swoją przyszłość. Sopot to miasto wielkich możliwości. Miasto otwarte i dynamiczne. To dzięki ludziom, ich potencjałowi i kreatywności Sopot ma status miasta kultury, nauki i sportu. Obserwujemy przeobrażenia miejskie, w szczególności proces migracji, który nadaje miastu charakter wielokulturowości. Fajnie, że tu jesteście i chcemy, żeby żyło się Wam tutaj jak najlepiej. Ten informator jest zbiorem najważniejszych informacji o nauce, edukacji w kraju i w Sopocie, a także przewodnikiem po najważniejszych obszarach życia w mieście. Chcemy pomóc Wam w pierwszym okresie Waszego pobytu w nowej szkole, wśród nauczycieli, nowych koleżanek i kolegów. Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na Wasze pytania i wątpliwości.

Informator edukacyjny w języku polskim ( do pobrania)

Informator edukacyjny w języku angielskim (do pobrania)

Informator edukacyjny po ukraińsku (do pobrania)

Informator edukacyjny po rosyjsku (do pobrania)