Głośno i radośnie zmierzamy ku wiośnie :-)

Dziś pierwszy dzień wiosny, na którą czekamy z utęsknieniem. Za oknami zima, śnieg i mróz, ale w naszej szkole kolorowo i wiosennie. Przez cały dzień bawiliśmy się wesoło. Były różne konkursy: młodsze klasy na holu prezentowały umiejętności taneczne, rozwiązywały zagadki a potem w klasach malowały wiosenne plakaty. Atrakcją było także przedstawienie na powitanie wiosny, przygotowane przez klasę II B.

Klasy starsze na sali gimnastycznej także brały udział w różnych konkurencjach. Nie tak łatwo zjeść kisiel z talerzyka bez łyżeczki smiley. Uczniowie dopingowali swoich przedstawicieli w meczach siatkówki i koszykówki rozegranych z nauczycielami. Wyniki: w siatkówce nauczyciele przegrali, a w koszykówce wygrali. Na koniec obejrzeliśmy wspólnie film „Podróż do wnętrza ziemi”. To był udany dzień. Dziękujemy opiekunkom Samorządu Uczniowskiego i Małego Samorządu za przygotowanie całości.