Festyn Rodzinny

11 czerwca, w sobotę od godziny 10.00 – 13.00 w naszej szkole, odbył się Festyn Rodzinny. Zorganizowali go uczniowie „dziewiąteczki” wraz z nauczycielami, przy ścisłej współpracy z rodzicami ich zaangażowaniu i chęci pomocy.

Wydarzenie to zgromadziło liczną społeczność naszej szkoły oraz pobliskich mieszkańców. Odwiedził nas również Pan Prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.

Przybyli goście mogli posłuchać piosenek w wykonaniu dziewczynek z Ukrainy, obejrzeć pokazy gimnastyki artystycznej, posilić się na licznie rozstawionych straganach ciastami, kiełbaskami z grilla, pajdami chleba ze smalcem i ogórkiem, zakupić książki czy zwyczajnie napić się kawy, herbaty lub domowej lemoniady. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, jak warsztaty tworzenia ozdobnych drzewek z koralików, bransoletek czy zrobienia sobie makijażu twarzy.

O godzinie 11.00 odbył się mecz siatkarski „Rodzice kontra Dzieci”.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie oraz wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do stworzenia cudownej atmosfery i mile spędzonego czasu.

Link do albumu [pobierz]