Dzień Języków Obcych, Spotkanie Dyrektorów Szkół …

W dniu dzisiejszym w naszej szkole wiele się działo: na trawiastym boisku za salą gimnastyczną 50 studentów z Kolegium Nauki Języków Obcych w Gdańsku pod okiem swoich wykładowców przez 6 godzin prowadziło zajęcia „Dzień Języków Obcych” dla klas I – III. Forma zajęć – edukacja poprzez zabawę – bardzo spodobała się uczniom. Dyrekcja bardzo dziękuje p. Magdalenie Śliwskiej za przygotowanie i przeprowadzenie „Dnia Języków”.

Jednocześnie odbyło się spotkanie dyrektorów szkół z rejonu p. wizytator Judyty Śliwińskiej. Zespół nauczycieli SP 9 wystąpił z przedstawieniem teatralnym „Czerwone Kapturki”, zdobywając aplauz dyrektorskiej widowni.

Poza tym trwały normalne lekcje, a to wszystko …bez dzwonków. Wszyscy, zarówno nauczyciele jak i pracownicy administracji oraz obsługi spisali się na medal, a szkoła zebrała bardzo dobre opinie 🙂