Bowling …

Uwaga! Ruszyły Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe dziewcząt i chłopców w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne. Drużyny składają się z pięciu zawodników.

Dzisiaj odbyły się eliminacje do Wielkiego Finału. Naszą szkołę reprezentowała drużyna: dziewcząt – Kotowska Weronika, Rynkowska Julia, Kuchta Maja, Bistram Ines, Majek Malwina i chłopców – Stiller Adam, Różycki Kacper, Machliński Bartek, Burek Kuba, Wróbel Eligiusz. Obie drużyny dzielnie walczyły o punkty. Czy zakwalifikują się do Finału? Zobaczymy. Do Wojewódzkiego Finału Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych rozgrywanego w styczniu 2013, awansują najlepsze szkoły w każdej z kategorii, które startowały w Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych Gdańska, Sopotu i Gdyni. Rozegrane zostaną systemem pucharowym, na zasadzie półfinałów i finałów. Dokładna ilość szkół, które awansują do Finału Wojewódzkiego zostanie określona do końca grudnia. Trzymamy kciuki, by naszym się udało!