Bezpłatne kursy programowania on-line

Ruszyła rekrutacja dla dwóch grup wiekowych (13-14 i 15-18 lat) na zajęcia w semestrze letnim! ???? ????
https://bit.ly/IBGzapisy
Programowanie, sztuczna inteligencja, rozszerzona rzeczywistość, modelowanie 3D… brzmi poważnie, ale może być świetną zabawą! Na przykład na bezpłatnych warsztatach online w projekcie Informatyka bez granic ❤.
Poza tymi umiejętnościami uczestnicy w dwóch grupach wiekowych (13-14 oraz 15-18 lat) doskonalą swoje kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, dyskutowania, kreatywnego rozwiązywania problemów. ???? ????
Projekt „Informatyka bez granic” jest realizowany przez konsorcjum: Politechnika Łódzka (lider), Stowarzyszenie I love math i Stowarzyszenie Cyfrowy dialog.
Projekt jest dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego