Zawody lekkoatletyczne …

14 stycznia 2012 w hali GOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 5/9 odbyły się zawody Sopockiej Ligi Lekkoatletycznej. Do rywalizacji przystąpiło wiele szkół z Gdyni i województwa pomorskiego. Sopot reprezentowały dwie szkoły SP nr 1 i nasza. Dzieci miały do wyboru jedną z 5 dyscyplin: bieg na dystansie 50 m, bieg na 1000 m, skok w dal, skok wzwyż oraz pchnięcie piłką lekarską. Największym zainteresowaniem cieszyły się biegi.

Nasza reprezentacja liczyła 14 osób: Celej Natalia 6c, Kamińska Paulina 6c, Trznadel Sara 6a, Ziółkowska Emilka 6b, Richert Paulina 6b, Danielak Ola 5c, Bistram Ines 5c, Maźniewska Zuzia 4c, Makowski Kuba 4c, Machliński Bartek 5c, Wachol Waldemar 5c, Rozmus Norbert 5c, Stańczewski Jędrzej 6c Czecholiński Mateusz 6b. Gro uczniów stanęło na podium i wrócili do szkoły z medalami i dyplomami. Być może za kilkanaście lat usłyszymy o niektórych z nich, gdy będą reprezentowali nasz kraj na olimpijskich arenach. Życzymy im tego z całego serca!