Sztafetowe Biegi Przełajowe …

15 października 2015 r. Sopocki MOSiR zorganizował na Stadionie Piłkarskim przy ul. 23 Marca Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach przełajowych – sztafetowych. Dziewczęta biegły w sztafecie 10 x 600m/chłopcy 10 x 800m.

Do rywalizacji zgłosiły się sopockie szkoły podstawowe. Sztafecie dziewcząt nie dopisało szczęście, zaś sztafeta chłopców zajęła drugie miejsce. Gratulacje! Skład reprezentacji: Harhaj Zosia, Watkowska Karolina, Chudzik Oliwia, Hawrylik Zuzanna, Cyran Weronika, Krauze Natalia, Łytkowska Karola, Daniluk Oliwia, Kwiatkowska Natalia, Trella Monika, Oliwier Gacki, Kacper Nurek, Błażej Łytkowski, Jakub Siedlar, Damian Owsianko, Łukasz Chojnacki, Łukasz Padyjasek, Artur Bakowicz, Borys Mejer,  Jan Leżuchowski, Maciej Prorok, Mateusz Kołodziej, Jakub Pniewski.