Turniej mini Siatkówki „2”…

We wtorek 27 stycznia odbył się Szkolny Turniej Mini Siatkówki "2". W zawodach wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów. Mistrzyniami szkoły zostały uczennice klasy 6a Malwina Majek i Basia Iwanicka. Drugie miejsce zajęły Sara Boumayz i Weronika Pupel z kl. 6a, a trzecie Kacper Nurek i Kuba Klonowski z kl. 4c. Pozostała kolejność: czwarte miejsce – Ida Krzywicka i Oliwier Gacki z kl.4c, piąte – Oliwier Szulc z kl 4c i Kamil Lewandowski z kl 6b, szóste – Dominika Walda i Marta Myszewska z kl. 5b, siódme – Basia Sadkowska i Emilka Elwart z kl 5b i ósme – Ala Hensler z kl.6a i Krystian Żukowski z kl.5b. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i sportowe zaangażowanie. Najwyższe wyrazy uznania należą się uczniom klasy czwartej za wspaniałe wyniki.