POŻEGNANIE KASI [*][*][*]

POŻEGNANIE NASZEJ KOLEŻANKI KASI SZCZECINY ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK O GODZ. 10.15

W KOŚCIELE NSPJ PRZY ULICY MALCZEWSKIEGO.

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Przyjaciele naszej szkoły!

Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci naszej koleżanki, Pani Katarzyny Szczeciny – wieloletniego pedagoga, wychowawcy i osoby, która całe swoje serce wkładała w pracę na rzecz naszej szkoły. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujemy. Jesteśmy wstrząśnięci. Tak trudno uwierzyć , że nie ma jej wśród nas, że nie zobaczymy się na szkolnym korytarzu, że nie obdarzy nas swoim łagodnym i spokojnym uśmiechem.
Pani Kasia była osobą osobą skromną, pełną taktu i wewnętrznego ciepła. Nigdy nie odmawiała nikomu pomocy, zawsze można było liczyć na jej gest przychylności, koleżeństwa, życzliwości. Pani Kasia szanowała i ceniła innych. Zawsze starała się wydobywać z innych to, co dobre.
Angażowała się w problemy swoich wychowanków z matczyną troską, wspomagała rodziców, zabiegała o sprawy drobne i ważne. Pani Kasia swoją kreatywnością i mnóstwem pomysłów mogłaby obdzielić całą szkołę. Jej pogoda ducha i serdeczność na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

(…)jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…

(…)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”

Ks. J. Twardowski

Mężowi, rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia i łączymy się w bólu i smutku.
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy SP9 w Sopocie.