Piknik rodzinny w SP9

Furorę zrobił pokaz zespołu tanecznego , który zatańczył do muzyki Michaela Jacksona. Na końcu Pani Justyna, trenerka grupy, zaprosiła do wspólnej zabawy rodziców.

Festyn Rodzinny w SP nr 9 cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, Rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy 803,74 zł na działalność Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały pilnik oraz za wspólną zabawę. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć poniżej . A działo się… 🙂

[zobacz zdjęcia ]