ŻAŁOBA NARODOWA -=- Polskę dotknęła niewyobrażalna tragedia….

10 kwietnia 2010 roku Prezydent RP prof. Lech Kaczyński, jego żona oraz wielu wybitnych Polaków udawało się do Katynia. Mieli uczestniczyć w uroczystościach ku czci tysięcy polskich oficerów zamordowanych przez Rosjan 70 lat temu.Samolot uległ katastrofie przy próbie lądowania w Smoleńsku. Zginęło 96 osób. Nikt nie ocalał. W takiej tragicznej chwili, gdy ginie Prezydent i inne, ważne osoby stojące na czele państwa mamy obowiązek zastanowić się, jaką wartością jest  dla nas nasza Ojczyzna, jak powinniśmy dla niej żyć, uczyć się i pracować.

Dla Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Polska była wartością nadrzędną.

Zapalmy znicz w intencji ofiar.

Dyrekcja szkoły

„PRZYSZŁOŚĆ POLSKI ZALEŻY OD WAS.

TO JEST NASZA OJCZYZNA, TO NASZE BYĆ I MIEĆ”. — Jan Paweł II

 

Lech Kaczyński