Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W dniu dzisiejszym od godz. 8.15 do 12:35 trwały wybory do nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci po tygodniowej kampanii przedwyborczej, do której przygotowali się sumiennie wykonując plakaty z inf. co chcą w szkole zrobić, zmienić, zostali zweryfikowani przez całą społeczność „ dziewiątki”. W tajnych wyborach wzięło udział 91% uczniów kl. IV-VIII. Komisja składająca się z 3 przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego panującego w roku szkolnym 2017/2018. Po przeliczeniu wszystkich głosów w obecności opiekuna sporządziła protokół i przekazała wyniki wyborów.

W WYNIKU GŁOSOWANIA DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WESZLI UCZNIOWIE:

I miejsce – Maksymilian Łopatyński (7a)
II miejsce – Lena Wołowska (8c)
III miejsce – Oliwia Grębla (8a)
IV miejsce – Agnieszka Radomska (8b)
V miejsce – Karolina Elwart (5c)

Wszystkim startującym w wyborach gratulujemy zdobytych głosów poparcia.

Samorząd Uczniowski