Wiosna w „Dziewiątce”…

To piękna pora roku. Cieszymy się z niej, bo pięknie zielenią się drzewa. No i niedługo wakacje!!!
Pan Zygmunt Wysiecki i Pani Basia Zwolińska jak zwykle z wielkim zaangażowaniem robią porządki wokół szkoły.

wiosenne porządki (4) wiosenne porządki (2) wiosenne porządki wiosenne porządki (3)

Dzięki pomocy nieocenionego pana leśniczego Krzysztofa Rynkowskiego z Leśnictwa Gołębiewo wielkiego przyjaciela naszej szkoły, który dostarczył nam sadzonki krzewów i drzew, mogliśmy zasadzić nowy żywopłot i małe cisy. Mamy nadzieję, ze w przyszłości wyrosną z nich piękne drzewa. Do tej pracy zgłosili się uczniowie: kl. V a Aleksander Szczepara, Kamil Piontke, Kuba Dudek, Krzysztof Butlewski oraz pan Edward Szczepara oraz Robert Niedbalski i Kacper Lebiedziewicz z kl. VI c. Dziękujemy!!!

sadzimy drzewka (3) sadzimy drzewka (1) sadzimy drzewka (1) sadzimy drzewka

Przed „Dziewiątką” zakwitła też piękna szkolna tarcza z kwiatów.
Jesienią uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Panią Alą Orłowską oraz Panią Dagmarą Macioch , która dostarczyła cebulki kwiatów, posadzili żonkile i tulipany. Minęło kilka miesięcy i ……

tarcza z kwiatów (3) tarcza z kwiatów (2) tarcza z kwiatów (1) tarcza z kwiatów