W piątek teren naszej szkoły zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki i uśmiechu.

W piątek teren naszej szkoły zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki i uśmiechu. ☀️Pogoda dopisała idealnie, a przygotowane atrakcje sprawiły, że nikt nie mógł się nudzić.
Co działo się na naszym festynie?
Występy artystyczne – nasi utalentowani uczniowie zachwycili publiczność swoimi talentami wokalnymi i tanecznymi.
Strefa kreatywna – kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, niesamowite warsztaty rękodzieła i loteria cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Sportowe emocje – turnieje, tory przeszkód wywołały mnóstwo zdrowej rywalizacji i głośnego dopingu.
Dmuchany zawrót głowy – był oblegany przez najmłodszych od pierwszych minut imprezy.
Pyszna strefa gastro – domowe ciasta upieczone przez rodziców, lemoniada, kiełbaski z grilla, tosty i frytki błyskawicznie znikały ze stoisk!
❤️ DZIĘKUJEMY! ❤️ Wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania wielu osób!
To wydarzenie pokazało, jaką jesteśmy wspaniałą i silną społecznością.
Razem możemy więcej! ✨