Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

13 stycznia 2017 roku uczniowie klasy III c zaprosili swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków na przedstawienie, z okazji ich święta. Dzieci zaprezentowały gościom, podsumowanie projektu edukacyjnego „Historia Polski w pigułce”. Program uroczystości zwierał również pokaz tańca MENUET , układ taneczny w oparciu o piosenki „Rycerze”i „ Czas Radości”. Po części oficjalnej goście udali się do sali lekcyjnej, w której czekał na nich słodki poczęstunek. [Zobacz album...]

W imieniu uczniów klasy III c oraz wychowawcy klasy p. Małgorzaty Formelli, składamy serdeczne podziękowania gościom za udział w radosnym spotkaniu, a Rodzicom za pomoc w realizacji projektu i przygotowaniu uroczystości.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy , by zawsze czuli się kochani i doceniani przez swoje wnuki.