Sztafetowe Biegi Przełajowe

29 września 2022 r. na Sopockich Błoniach odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży, organizowanych przez sopocki MOSiR.

Jako pierwszą konkurencję wybrano sztafetowe biegi przełajowe. Jest to konkurencja wybitnie zespołowa. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce a chłopców III.

Trochę później odbyła się sztafeta młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali

Radosław Paszuk 8a, Mateusz Kruk 8a, Eryk Stecewicz 8a, Karol Kreft 8a, Piotr Garnicki 8b, Antoni Jagiełło 8d, Bartosz Górski 8a, Jakub Sikorski 8d, Maksymilian Rigall 8a. Chłopcy zajęli II miejsce.

Jesteśmy bardzo z Was dumne. Składamy wszystkim uczestnikom serdeczne podziękowania za postawę sportową, wolę walki i życzymy dalszych sukcesów:-)

Dziewczynki: Nicola Hallmann Klonowska 6a Patrycja Bałut 6b, Łucja Łytkowska 7b, Julia Nicewicz 7b, Teresa Zambrzycka 7a, Maja Marszewska 7b, Dalia Dobrowolska 7b, Martinique Suchocka 6b, Julia Tesmer 6a, Amelia Linak 6a, Antonina Rybarczyk 6a, Maja Magdzińska 6a

Chłopcy: Julian Piasecki 6b, Bartosz Sworczuk 6b, Dawid Zambrzycki 5b, Szymon Tabisz 4b, Wojciech Przyklęk 6b, Marcel Hocyk 6b, Dawid Wypych 7b, Tymon Orłowski 7b, Marcel Brzeski 5b
Marcel Grala 4b