Szkolny Festiwal Nauki …

W dniu dzisiejszym nie mieliśmy lekcji, za to pełno wrażeń. Mogliśmy, między innymi dowiedzieć się, czy cytryna wydaje dźwięki, dlaczego jodyna wlana do roztworu nie zabarwia go, zobaczyć substancję, która, może być jednocześnie twarda jak kamień i rzadka, jak ciasto, obejrzeć przedstawienie „Bajkowy pociąg”, spróbować swoich sił w rozwiązywaniu gier edukacyjnych, podziwiać profesjonalne modele kolejowe. Naszymi gośćmi na Festiwalu byli nauczyciele ze Szwecji, którzy w tym czasie zwiedzali szkołę. Atrakcje przygotowane zostały przez naszych nauczycieli oraz osoby współpracujące ze szkołą: studentów z Politechniki Gdańskiej, ZHP, Stowarzyszenie Modelarzy Kolejowych.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia bardzo dziękujemyyes

Fotorelacja:

no images were found

no images were found