Spotkania z cyklu „Pani muzyka zaprasza”

Temat: Fascynujący Świat Musicalu

Poranek muzyczny dla klas 4 – 6, piątek 14 marca o godz. 8.00.

Musical to amerykańska komedia muzyczna zbliżona charakterem do nowoczesnej operetki. Dzięki programom radiowym i telewizyjnym rozpowszechnione i znane są melodie z popularnych musicali. Któż z nas nie zna piosenki Tewiego „Gdybym był bogaty” z musicalu „Skrzypek na dachu” czy „Pożegnanie” z „Ewity”? Na koncercie usłyszymy też znane „przeboje” z „My fair Lady”, „West seid story”, „Metro” nie tylko w wykonaniu solowym ale również w duecie. Rolę orkiestry musicalowej pełnić będzie kompozytor – aranżer Dariusz Kruk, zaś wykonawcami słynnych przebojów musicalowych znani artyści: Beata Andraszewicz i Stanisław Bednarski.

darmowy hosting obrazków Kliknij na zdjęci, by zobaczyć album:)