Sopocki Mistrz Słowa 2012 …

1-6Dnia 09.05.2012 r. w naszej szkole odbył się finałowy – miejski etap organizowanego przez nas konkursu słowno-logicznego Sopocki Mistrz Słowa 2012. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 4-6 sopockich szkół podstawowych. W wyniku wstępnych eliminacji wyłoniono reprezentacje szkół w 3 kategoriach wiekowych. Finaliści mieli za zadanie ułożenie jak największej ilości rzeczowników z podanych przez organizatorów zestawów liter. W ten sposób wyłoniono mistrzów i wicemistrzów słowa w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Zostali nimi: Jakub Dybcio i Aleksander Mackiewicz z klas czwartych; Julia Gibbs z klas piątych oraz Przemysław Makosz i Jakub Gregorczyk z klas szóstych.

Kolejna rozgrywka, wyłoniła najlepszych z najlepszych. Tytuł Sopockiego Mistrza Słowa zdobyła Martyna Trella z SP-8 a wicemistrza Kinga Susmarska z SP-9.
Rozgrywki zorganizowano w oparciu o grę Mistrz Słowa. Sponsorami był Urząd Miasta Sopotu oraz producent gier edukacyjnych Z.P. Alexander.

no images were found